UEP Hadsten Nord ApS
| Regnskabsår | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -4 t.kr. | -4 t.kr. | 4 t.kr. | 35 t.kr. |
| 2024 | -5 t.kr. | -5 t.kr. | 8 t.kr. | 39 t.kr. |
| 2023 | -27 t.kr. | -27 t.kr. | 13 t.kr. | 44 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for UEP Hadsten Nord ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
UEP Hadsten Nord ApS (CVR: 44011549) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Aarhus C, inden for branchen Produktion af elektricitet fra vedvarende energikilder, Status: Aktiv.
UEP Hadsten Nord ApS blev stiftet den 12. april 2023 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat -4 t.kr. og egenkapitalen 4 t.kr.
Virksomheden har adresse på Inge Lehmanns Gade 10, 6, 8000 Aarhus C.
For UEP Hadsten Nord ApS foreligger der 3 regnskaber for regnskabsårene 2023–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 13 t.kr. i 2023 til 4 t.kr. i 2025, svarende til et fald på 68,3 %.
Virksomheden har haft underskud i alle 3 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -4 t.kr. mod -5 t.kr. året før – en fremgang.
Bemærk at regnskabsåret 2023 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om UEP Hadsten Nord ApS
- Hvad er UEP Hadsten Nord ApS' CVR-nummer?
- UEP Hadsten Nord ApS' CVR-nummer er 44011549. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev UEP Hadsten Nord ApS stiftet?
- UEP Hadsten Nord ApS blev stiftet den 12. april 2023.
- Hvilken branche opererer UEP Hadsten Nord ApS i?
- UEP Hadsten Nord ApS opererer indenfor branchen "Produktion af elektricitet fra vedvarende energikilder".
- Hvor har UEP Hadsten Nord ApS adresse?
- UEP Hadsten Nord ApS har adresse på Inge Lehmanns Gade 10, 6, 8000 Aarhus C.
- Hvilken virksomhedsform har UEP Hadsten Nord ApS?
- UEP Hadsten Nord ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har UEP Hadsten Nord ApS?
- UEP Hadsten Nord ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er UEP Hadsten Nord ApS stadig aktiv?
- Ja, UEP Hadsten Nord ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener UEP Hadsten Nord ApS penge?
- Nej, UEP Hadsten Nord ApS havde et underskud på 3.835 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er UEP Hadsten Nord ApS' egenkapital?
- UEP Hadsten Nord ApS' egenkapital er 3.978 kr. ifølge regnskabet for 2025.