Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2 mio. kr. | 898 t.kr. | 688 t.kr. | 1,6 mio. kr. | 3,4 mio. kr. |
| 2024 | 1,2 mio. kr. | 906 t.kr. | 672 t.kr. | 1,9 mio. kr. | 3,4 mio. kr. |
| 2022 | 526 t.kr. | 172 t.kr. | 79 t.kr. | 998 t.kr. | 3,4 mio. kr. |
| 2021 | 573 t.kr. | 128 t.kr. | 44 t.kr. | 919 t.kr. | 3,8 mio. kr. |
| 2020 | 1,3 mio. kr. | 836 t.kr. | 596 t.kr. | 1,5 mio. kr. | 4,1 mio. kr. |
| 2019 | 1,3 mio. kr. | 905 t.kr. | 643 t.kr. | 1,5 mio. kr. | 4,7 mio. kr. |
| 2018 | 1,3 mio. kr. | 888 t.kr. | 593 t.kr. | 1,0 mio. kr. | 4,5 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS (CVR: 37703923) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Aulum, inden for branchen Udlejning af erhvervsejendomme, Status: Aktiv.
Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS blev stiftet den 23. maj 2016 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 1,2 mio. kr., årets resultat 688 t.kr. og egenkapitalen 1,6 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Industrivej 22, 7490 Aulum.
For Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS foreligger der 7 regnskaber i perioden 2018–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 1,0 mio. kr. i 2018 til 1,6 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 688 t.kr. mod 672 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS
- Hvad er Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS' CVR-nummer?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS' CVR-nummer er 37703923. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS stiftet?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS blev stiftet den 23. maj 2016.
- Hvilken branche opererer Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS i?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS opererer indenfor branchen "Udlejning af erhvervsejendomme".
- Hvor har Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS adresse?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS har adresse på Industrivej 22, 7490 Aulum.
- Hvilken virksomhedsform har Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS stadig aktiv?
- Ja, Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS penge?
- Ja, Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS realiserede et overskud på 687.534 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS' egenkapital?
- Udlejningsselskabet Industrivej 22 ApS' egenkapital er 1.582.567 kr. ifølge regnskabet for 2025.