TapaTapas ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for TapaTapas ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
TapaTapas ApS (CVR: 45448762) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hjørring, inden for branchen Servering af mad i restauranter og caféer, Status: Aktiv.
TapaTapas ApS blev stiftet den 7. marts 2025 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 7 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Østervang 3, 9800 Hjørring.
Ofte stillede spørgsmål om TapaTapas ApS
- Hvad er TapaTapas ApS' CVR-nummer?
- TapaTapas ApS' CVR-nummer er 45448762. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev TapaTapas ApS stiftet?
- TapaTapas ApS blev stiftet den 7. marts 2025.
- Hvilken branche opererer TapaTapas ApS i?
- TapaTapas ApS opererer indenfor branchen "Servering af mad i restauranter og caféer".
- Hvor har TapaTapas ApS adresse?
- TapaTapas ApS har adresse på Østervang 3, 9800 Hjørring.
- Hvilken virksomhedsform har TapaTapas ApS?
- TapaTapas ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har TapaTapas ApS?
- TapaTapas ApS har 7 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er TapaTapas ApS stadig aktiv?
- Ja, TapaTapas ApS er en aktiv virksomhed.