domainSelskabsInfo

    Tais Super Service

    Navn:
    Tais Super Service
    CVR-nummer:
    45862925
    Adresse:
    Ikke oplyst, Hjørring
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Almindelig rengøring i bygninger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Tais Super Service. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Tais Super Service (CVR: 45862925) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Hjørring, inden for branchen Almindelig rengøring i bygninger, Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om Tais Super Service

    Hvad er Tais Super Services CVR-nummer?
    Tais Super Services CVR-nummer er 45862925. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer Tais Super Service i?
    Tais Super Service opererer indenfor branchen "Almindelig rengøring i bygninger".
    Hvilken virksomhedsform har Tais Super Service?
    Tais Super Service er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Tais Super Service stadig aktiv?
    Ja, Tais Super Service er en aktiv virksomhed.