domainSelskabsInfo

    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen

    Navn:
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen
    CVR-nummer:
    18333775
    Adresse:
    Juulsgårdsvej 10, 2680 Solrød Strand
    Stiftet:
    1995
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Detailhandel med frugt og grøntsager
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1995
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen (CVR: 18333775) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Solrød Strand, inden for branchen Detailhandel med frugt og grøntsager, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 18333775 blev registreret i CVR den 20. februar 1995 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen har været virksomhedens registrerede navn siden den 19. december 2002. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Virksomheden har adresse på Juulsgårdsvej 10, 2680 Solrød Strand.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Perfekt Rengøring v/Uffe Ravn Mortensen(20. februar 1995 – 18. december 2002)Tidligere navn
    2. Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen(siden 19. december 2002)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen

    Hvad er Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensens CVR-nummer?
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensens CVR-nummer er 18333775. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 18333775 blev registreret den 20. februar 1995. Navnet Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen har været registreret siden den 19. december 2002.
    Har Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 18333775 har tidligere heddet Perfekt Rengøring v/Uffe Ravn Mortensen (20. februar 1995 – 18. december 2002). Det nuværende navn, Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen, har været registreret siden den 19. december 2002.
    Hvilken branche opererer Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen i?
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen opererer indenfor branchen "Detailhandel med frugt og grøntsager".
    Hvor har Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen adresse?
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen har adresse på Juulsgårdsvej 10, 2680 Solrød Strand.
    Hvilken virksomhedsform har Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen?
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Hvor mange ansatte har Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen?
    Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen stadig aktiv?
    Ja, Sydkysten's Frugt og Grønt v/Uffe Mortensen er en aktiv virksomhed.