QE ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for QE ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
QE ApS (CVR: 45526453) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Aalborg SV, inden for branchen Anden handel med elektricitet, Status: Aktiv.
QE ApS blev stiftet den 8. april 2025 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Fredrikstadvej 1, 9200 Aalborg SV.
Ofte stillede spørgsmål om QE ApS
- Hvad er QE ApS' CVR-nummer?
- QE ApS' CVR-nummer er 45526453. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev QE ApS stiftet?
- QE ApS blev stiftet den 8. april 2025.
- Hvilken branche opererer QE ApS i?
- QE ApS opererer indenfor branchen "Anden handel med elektricitet".
- Hvor har QE ApS adresse?
- QE ApS har adresse på Fredrikstadvej 1, 9200 Aalborg SV.
- Hvilken virksomhedsform har QE ApS?
- QE ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har QE ApS?
- QE ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er QE ApS stadig aktiv?
- Ja, QE ApS er en aktiv virksomhed.