OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. (CVR: 17629085) er registreret som andelsselskab eller -forening, beliggende i Hobro, inden for branchen Fjernvarmeforsyning, Status: Aktiv.
OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. blev stiftet den 1. januar 1994 og er registreret som andelsselskab eller -forening. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Mælkevejen 12, 9500 Hobro.
Ofte stillede spørgsmål om OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.
- Hvad er OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.s CVR-nummer?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.s CVR-nummer er 17629085. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. stiftet?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. blev stiftet den 1. januar 1994.
- Hvilken branche opererer OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. i?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. opererer indenfor branchen "Fjernvarmeforsyning".
- Hvor har OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. adresse?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. har adresse på Mælkevejen 12, 9500 Hobro.
- Hvilken virksomhedsform har OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. er registreret som andelsselskab eller -forening.
- Hvor mange ansatte har OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A.?
- OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. stadig aktiv?
- Ja, OUE KRAFTVARMEVÆRK A.M.B.A. er en aktiv virksomhed.