domainSelskabsInfo

    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN

    Navn:
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN
    CVR-nummer:
    20516844
    Adresse:
    Storskovvej 44, 8260 Viby J
    Stiftet:
    1997
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Drift af teater- og koncertsale, kulturhuse mv.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1997
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN (CVR: 20516844) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Viby J, inden for branchen Drift af teater- og koncertsale, kulturhuse mv., Status: Aktiv.

    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN blev stiftet den 19. december 1997 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Storskovvej 44, 8260 Viby J.

    Ofte stillede spørgsmål om LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN

    Hvad er LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSENs CVR-nummer?
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSENs CVR-nummer er 20516844. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN stiftet?
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN blev stiftet den 19. december 1997.
    Hvilken branche opererer LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN i?
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN opererer indenfor branchen "Drift af teater- og koncertsale, kulturhuse mv.".
    Hvor har LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN adresse?
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN har adresse på Storskovvej 44, 8260 Viby J.
    Hvilken virksomhedsform har LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN?
    LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN stadig aktiv?
    Ja, LYDSTUDIET ESPRESSIVO /HENRIK WINTHER HANSEN er en aktiv virksomhed.