domainSelskabsInfo

    Ledersparring.nu

    Navn:
    Ledersparring.nu
    CVR-nummer:
    44785048
    Adresse:
    Ejbydalsvej 93, 2600 Glostrup
    Stiftet:
    2024
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden undervisning i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2024
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Ledersparring.nu. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Ledersparring.nu (CVR: 44785048) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Glostrup, inden for branchen Anden undervisning i.a.n., Status: Aktiv.

    Ledersparring.nu blev stiftet den 23. april 2024 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Ejbydalsvej 93, 2600 Glostrup.

    Ofte stillede spørgsmål om Ledersparring.nu

    Hvad er Ledersparring.nus CVR-nummer?
    Ledersparring.nus CVR-nummer er 44785048. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Ledersparring.nu stiftet?
    Ledersparring.nu blev stiftet den 23. april 2024.
    Hvilken branche opererer Ledersparring.nu i?
    Ledersparring.nu opererer indenfor branchen "Anden undervisning i.a.n.".
    Hvor har Ledersparring.nu adresse?
    Ledersparring.nu har adresse på Ejbydalsvej 93, 2600 Glostrup.
    Hvilken virksomhedsform har Ledersparring.nu?
    Ledersparring.nu er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Ledersparring.nu stadig aktiv?
    Ja, Ledersparring.nu er en aktiv virksomhed.