INFUSION ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628 t.kr. | 92 t.kr. | 65 t.kr. | 1,2 mio. kr. | 1,5 mio. kr. |
| 2024 | 674 t.kr. | 165 t.kr. | 53 t.kr. | 1,2 mio. kr. | 1,4 mio. kr. |
| 2023 | 748 t.kr. | 239 t.kr. | 248 t.kr. | 1,2 mio. kr. | 1,4 mio. kr. |
| 2022 | 255 t.kr. | -294 t.kr. | -264 t.kr. | 1,0 mio. kr. | 1,3 mio. kr. |
| 2021 | 1,3 mio. kr. | 723 t.kr. | 555 t.kr. | 1,4 mio. kr. | 1,7 mio. kr. |
| 2020 | 350 t.kr. | -136 t.kr. | -118 t.kr. | 801 t.kr. | 1,0 mio. kr. |
| 2019 | 801 t.kr. | 350 t.kr. | 270 t.kr. | 919 t.kr. | 1,3 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for INFUSION ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
INFUSION ApS (CVR: 36014652) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Glostrup, inden for branchen Arkitektaktiviteter, Status: Aktiv.
INFUSION ApS blev stiftet den 10. juni 2014 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 628 t.kr., årets resultat 65 t.kr. og egenkapitalen 1,2 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Stisager 96A, 2600 Glostrup.
For INFUSION ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 919 t.kr. i 2019 til 1,2 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 5 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 65 t.kr. mod 53 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om INFUSION ApS
- Hvad er INFUSION ApS' CVR-nummer?
- INFUSION ApS' CVR-nummer er 36014652. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev INFUSION ApS stiftet?
- INFUSION ApS blev stiftet den 10. juni 2014.
- Hvilken branche opererer INFUSION ApS i?
- INFUSION ApS opererer indenfor branchen "Arkitektaktiviteter".
- Hvor har INFUSION ApS adresse?
- INFUSION ApS har adresse på Stisager 96A, 2600 Glostrup.
- Hvilken virksomhedsform har INFUSION ApS?
- INFUSION ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har INFUSION ApS?
- INFUSION ApS har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er INFUSION ApS stadig aktiv?
- Ja, INFUSION ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener INFUSION ApS penge?
- Ja, INFUSION ApS realiserede et overskud på 64.720 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er INFUSION ApS' egenkapital?
- INFUSION ApS' egenkapital er 1.212.933 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Arkitektaktiviteter · nærmeste bruttofortjeneste
- Berg Arkitekter ApSHelsingørHelsingør635 t.kr.
- Lokalplan ApSViborgViborg635 t.kr.
- Bygbart ApSVodskovVodskov628 t.kr.
- ARKITEKTFIRMAET AABOE ApSEsbjergEsbjerg627 t.kr.
- SMO ApSVirumVirum623 t.kr.
- Lykke Arkitektur ApSBrabrandBrabrand621 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.