DP Ejendomme Præstø ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for DP Ejendomme Præstø ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
DP Ejendomme Præstø ApS (CVR: 46484320) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Præstø, inden for branchen Anden udlejning af boliger, Status: Aktiv.
DP Ejendomme Præstø ApS blev stiftet den 12. maj 2026 og er registreret som anpartsselskab.
Virksomheden har adresse på Strandvejen 1, 4720 Præstø.
Ofte stillede spørgsmål om DP Ejendomme Præstø ApS
- Hvad er DP Ejendomme Præstø ApS' CVR-nummer?
- DP Ejendomme Præstø ApS' CVR-nummer er 46484320. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev DP Ejendomme Præstø ApS stiftet?
- DP Ejendomme Præstø ApS blev stiftet den 12. maj 2026.
- Hvilken branche opererer DP Ejendomme Præstø ApS i?
- DP Ejendomme Præstø ApS opererer indenfor branchen "Anden udlejning af boliger".
- Hvor har DP Ejendomme Præstø ApS adresse?
- DP Ejendomme Præstø ApS har adresse på Strandvejen 1, 4720 Præstø.
- Hvilken virksomhedsform har DP Ejendomme Præstø ApS?
- DP Ejendomme Præstø ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er DP Ejendomme Præstø ApS stadig aktiv?
- Ja, DP Ejendomme Præstø ApS er en aktiv virksomhed.