domainSelskabsInfo

    CORSAREN V/GERT OLSEN

    Navn:
    CORSAREN V/GERT OLSEN
    CVR-nummer:
    11975658
    Adresse:
    Bredager 7, 2. tv, 2605 Brøndby
    Stiftet:
    1976
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    corsaren.dk
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Detailhandel med brugte varer
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1976
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for CORSAREN V/GERT OLSEN. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    CORSAREN V/GERT OLSEN (CVR: 11975658) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Brøndby, inden for branchen Detailhandel med brugte varer, Status: Aktiv.

    CORSAREN V/GERT OLSEN blev stiftet den 1. juni 1976 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Bredager 7, 2. tv, 2605 Brøndby.

    Ofte stillede spørgsmål om CORSAREN V/GERT OLSEN

    Hvad er CORSAREN V/GERT OLSENs CVR-nummer?
    CORSAREN V/GERT OLSENs CVR-nummer er 11975658. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev CORSAREN V/GERT OLSEN stiftet?
    CORSAREN V/GERT OLSEN blev stiftet den 1. juni 1976.
    Hvilken branche opererer CORSAREN V/GERT OLSEN i?
    CORSAREN V/GERT OLSEN opererer indenfor branchen "Detailhandel med brugte varer".
    Hvor har CORSAREN V/GERT OLSEN adresse?
    CORSAREN V/GERT OLSEN har adresse på Bredager 7, 2. tv, 2605 Brøndby.
    Hvilken virksomhedsform har CORSAREN V/GERT OLSEN?
    CORSAREN V/GERT OLSEN er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er CORSAREN V/GERT OLSEN stadig aktiv?
    Ja, CORSAREN V/GERT OLSEN er en aktiv virksomhed.