Bjørns Klovbeskæring ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -174 t.kr. | -174 t.kr. | 556 t.kr. | 894 t.kr. |
| 2024 | 786 kr. | -66 t.kr. | -83 t.kr. | 730 t.kr. | 1,1 mio. kr. |
| 2023 | 84 t.kr. | -35 t.kr. | -129 t.kr. | 813 t.kr. | 3,8 mio. kr. |
| 2022 | 59 t.kr. | -75 t.kr. | -130 t.kr. | 942 t.kr. | 3,9 mio. kr. |
| 2021 | 983 t.kr. | -47 t.kr. | -88 t.kr. | 1,1 mio. kr. | 3,9 mio. kr. |
| 2020 | 2,4 mio. kr. | 1,1 mio. kr. | 804 t.kr. | 1,2 mio. kr. | 4,1 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Bjørns Klovbeskæring ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Bjørns Klovbeskæring ApS (CVR: 41473738) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hjørring, inden for branchen Støtteaktiviteter i forbindelse med husdyravl, Status: Aktiv.
Bjørns Klovbeskæring ApS blev stiftet den 30. juni 2020 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat -174 t.kr. og egenkapitalen 556 t.kr.
Virksomheden har adresse på Kærvej 10, 9800 Hjørring.
For Bjørns Klovbeskæring ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 1,2 mio. kr. i 2020 til 556 t.kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -174 t.kr. mod -83 t.kr. året før – en tilbagegang.
Ofte stillede spørgsmål om Bjørns Klovbeskæring ApS
- Hvad er Bjørns Klovbeskæring ApS' CVR-nummer?
- Bjørns Klovbeskæring ApS' CVR-nummer er 41473738. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Bjørns Klovbeskæring ApS stiftet?
- Bjørns Klovbeskæring ApS blev stiftet den 30. juni 2020.
- Hvilken branche opererer Bjørns Klovbeskæring ApS i?
- Bjørns Klovbeskæring ApS opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter i forbindelse med husdyravl".
- Hvor har Bjørns Klovbeskæring ApS adresse?
- Bjørns Klovbeskæring ApS har adresse på Kærvej 10, 9800 Hjørring.
- Hvilken virksomhedsform har Bjørns Klovbeskæring ApS?
- Bjørns Klovbeskæring ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Bjørns Klovbeskæring ApS?
- Bjørns Klovbeskæring ApS har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Bjørns Klovbeskæring ApS stadig aktiv?
- Ja, Bjørns Klovbeskæring ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Bjørns Klovbeskæring ApS penge?
- Nej, Bjørns Klovbeskæring ApS havde et underskud på 173.988 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Bjørns Klovbeskæring ApS' egenkapital?
- Bjørns Klovbeskæring ApS' egenkapital er 555.992 kr. ifølge regnskabet for 2025.