5nergi ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for 5nergi ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
5nergi ApS (CVR: 45210839) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Værløse, inden for branchen Distribution af elektricitet, Status: Aktiv.
5nergi ApS blev stiftet den 11. november 2024 og er registreret som anpartsselskab.
Virksomheden har adresse på Kirke Værløsevej 38, 1 tv, 3500 Værløse.
Ofte stillede spørgsmål om 5nergi ApS
- Hvad er 5nergi ApS' CVR-nummer?
- 5nergi ApS' CVR-nummer er 45210839. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev 5nergi ApS stiftet?
- 5nergi ApS blev stiftet den 11. november 2024.
- Hvilken branche opererer 5nergi ApS i?
- 5nergi ApS opererer indenfor branchen "Distribution af elektricitet".
- Hvor har 5nergi ApS adresse?
- 5nergi ApS har adresse på Kirke Værløsevej 38, 1 tv, 3500 Værløse.
- Hvilken virksomhedsform har 5nergi ApS?
- 5nergi ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er 5nergi ApS stadig aktiv?
- Ja, 5nergi ApS er en aktiv virksomhed.