Yoga & Forvandling
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Yoga & Forvandling. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Yoga & Forvandling (CVR: 39762935) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Glamsbjerg, inden for branchen Undervisning inden for sport og fritid, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 39762935 blev registreret i CVR den 13. august 2018 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Yoga & Forvandling har været virksomhedens registrerede navn siden den 18. marts 2025.
Virksomheden har adresse på Springenbjergvej 39, 5620 Glamsbjerg.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Lines Yoga - Yoga for alle(13. august 2018 – 17. marts 2025)Tidligere navn
- Yoga & Forvandling(siden 18. marts 2025)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Yoga & Forvandling
- Hvad er Yoga & Forvandlings CVR-nummer?
- Yoga & Forvandlings CVR-nummer er 39762935. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Yoga & Forvandling stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 39762935 blev registreret den 13. august 2018. Navnet Yoga & Forvandling har været registreret siden den 18. marts 2025.
- Har Yoga & Forvandling tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 39762935 har tidligere heddet Lines Yoga - Yoga for alle (13. august 2018 – 17. marts 2025). Det nuværende navn, Yoga & Forvandling, har været registreret siden den 18. marts 2025.
- Hvilken branche opererer Yoga & Forvandling i?
- Yoga & Forvandling opererer indenfor branchen "Undervisning inden for sport og fritid".
- Hvor har Yoga & Forvandling adresse?
- Yoga & Forvandling har adresse på Springenbjergvej 39, 5620 Glamsbjerg.
- Hvilken virksomhedsform har Yoga & Forvandling?
- Yoga & Forvandling er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Yoga & Forvandling stadig aktiv?
- Ja, Yoga & Forvandling er en aktiv virksomhed.