Vinfo V/Lars Reitz Petersen
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Vinfo V/Lars Reitz Petersen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Vinfo V/Lars Reitz Petersen (CVR: 25270266) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Smørum, inden for branchen Engroshandel med vin og spiritus, Status: Aktiv.
Vinfo V/Lars Reitz Petersen blev stiftet den 28. marts 2000 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Hove Gadekærsvej 10, 2765 Smørum.
Ofte stillede spørgsmål om Vinfo V/Lars Reitz Petersen
- Hvad er Vinfo V/Lars Reitz Petersens CVR-nummer?
- Vinfo V/Lars Reitz Petersens CVR-nummer er 25270266. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Vinfo V/Lars Reitz Petersen stiftet?
- Vinfo V/Lars Reitz Petersen blev stiftet den 28. marts 2000.
- Hvilken branche opererer Vinfo V/Lars Reitz Petersen i?
- Vinfo V/Lars Reitz Petersen opererer indenfor branchen "Engroshandel med vin og spiritus".
- Hvor har Vinfo V/Lars Reitz Petersen adresse?
- Vinfo V/Lars Reitz Petersen har adresse på Hove Gadekærsvej 10, 2765 Smørum.
- Hvilken virksomhedsform har Vinfo V/Lars Reitz Petersen?
- Vinfo V/Lars Reitz Petersen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Vinfo V/Lars Reitz Petersen stadig aktiv?
- Ja, Vinfo V/Lars Reitz Petersen er en aktiv virksomhed.