domainSelskabsInfo

    Vennekredsens Legat

    Navn:
    Vennekredsens Legat
    CVR-nummer:
    29238804
    Adresse:
    Møllemærsk 1, 6200 Aabenraa
    Stiftet:
    2003
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    FON
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2003
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Vennekredsens Legat. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Vennekredsens Legat (CVR: 29238804) er registreret som fond eller anden selvejende institution, beliggende i Aabenraa, inden for branchen Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål, Status: Aktiv.

    Vennekredsens Legat blev stiftet den 1. august 2003 og er registreret som fond eller anden selvejende institution.

    Virksomheden har adresse på Møllemærsk 1, 6200 Aabenraa.

    Ofte stillede spørgsmål om Vennekredsens Legat

    Hvad er Vennekredsens Legats CVR-nummer?
    Vennekredsens Legats CVR-nummer er 29238804. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Vennekredsens Legat stiftet?
    Vennekredsens Legat blev stiftet den 1. august 2003.
    Hvilken branche opererer Vennekredsens Legat i?
    Vennekredsens Legat opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål".
    Hvor har Vennekredsens Legat adresse?
    Vennekredsens Legat har adresse på Møllemærsk 1, 6200 Aabenraa.
    Hvilken virksomhedsform har Vennekredsens Legat?
    Vennekredsens Legat er registreret som fond eller anden selvejende institution.
    Er Vennekredsens Legat stadig aktiv?
    Ja, Vennekredsens Legat er en aktiv virksomhed.