Våbensted Fodpleje
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Våbensted Fodpleje. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Våbensted Fodpleje (CVR: 44195909) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Sakskøbing, inden for branchen Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n., Status: Aktiv.
Våbensted Fodpleje blev stiftet den 30. november 2023 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Våbensted Byvej 5, 4990 Sakskøbing.
Ofte stillede spørgsmål om Våbensted Fodpleje
- Hvad er Våbensted Fodplejes CVR-nummer?
- Våbensted Fodplejes CVR-nummer er 44195909. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Våbensted Fodpleje stiftet?
- Våbensted Fodpleje blev stiftet den 30. november 2023.
- Hvilken branche opererer Våbensted Fodpleje i?
- Våbensted Fodpleje opererer indenfor branchen "Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.".
- Hvor har Våbensted Fodpleje adresse?
- Våbensted Fodpleje har adresse på Våbensted Byvej 5, 4990 Sakskøbing.
- Hvilken virksomhedsform har Våbensted Fodpleje?
- Våbensted Fodpleje er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Våbensted Fodpleje stadig aktiv?
- Ja, Våbensted Fodpleje er en aktiv virksomhed.