TotalFlyt ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 606 t.kr. | 95 t.kr. | 70 t.kr. | 502 t.kr. | 735 t.kr. |
| 2024 | 625 t.kr. | 327 t.kr. | 273 t.kr. | 432 t.kr. | 641 t.kr. |
| 2023 | 578 t.kr. | -112 t.kr. | -112 t.kr. | 159 t.kr. | 226 t.kr. |
| 2022 | 729 t.kr. | 115 t.kr. | 85 t.kr. | 272 t.kr. | 412 t.kr. |
| 2021 | 407 t.kr. | -231 kr. | -4 t.kr. | 186 t.kr. | 290 t.kr. |
| 2020 | 472 t.kr. | 196 t.kr. | 150 t.kr. | 190 t.kr. | 336 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for TotalFlyt ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
TotalFlyt ApS (CVR: 40817611) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Slagelse, inden for branchen Flytteaktiviteter, Status: Aktiv.
TotalFlyt ApS blev stiftet den 24. september 2019 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 606 t.kr., årets resultat 70 t.kr. og egenkapitalen 502 t.kr.
Virksomheden har adresse på Karolinevej 12, 4200 Slagelse.
For TotalFlyt ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 190 t.kr. i 2020 til 502 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 163,8 %.
Virksomheden har haft overskud i 4 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 70 t.kr. mod 273 t.kr. året før – en tilbagegang.
Bemærk at regnskabsåret 2020 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om TotalFlyt ApS
- Hvad er TotalFlyt ApS' CVR-nummer?
- TotalFlyt ApS' CVR-nummer er 40817611. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev TotalFlyt ApS stiftet?
- TotalFlyt ApS blev stiftet den 24. september 2019.
- Hvilken branche opererer TotalFlyt ApS i?
- TotalFlyt ApS opererer indenfor branchen "Flytteaktiviteter".
- Hvor har TotalFlyt ApS adresse?
- TotalFlyt ApS har adresse på Karolinevej 12, 4200 Slagelse.
- Hvilken virksomhedsform har TotalFlyt ApS?
- TotalFlyt ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har TotalFlyt ApS?
- TotalFlyt ApS har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er TotalFlyt ApS stadig aktiv?
- Ja, TotalFlyt ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener TotalFlyt ApS penge?
- Ja, TotalFlyt ApS realiserede et overskud på 69.820 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er TotalFlyt ApS' egenkapital?
- TotalFlyt ApS' egenkapital er 501.595 kr. ifølge regnskabet for 2025.