domainSelskabsInfo

    Top Pizza & Restaurant

    Navn:
    Top Pizza & Restaurant
    CVR-nummer:
    45644863
    Adresse:
    Ikke oplyst, Hadsten
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Drift af øvrige spisesteder
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Top Pizza & Restaurant. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Top Pizza & Restaurant (CVR: 45644863) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Hadsten, inden for branchen Drift af øvrige spisesteder, Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om Top Pizza & Restaurant

    Hvad er Top Pizza & Restaurants CVR-nummer?
    Top Pizza & Restaurants CVR-nummer er 45644863. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer Top Pizza & Restaurant i?
    Top Pizza & Restaurant opererer indenfor branchen "Drift af øvrige spisesteder".
    Hvilken virksomhedsform har Top Pizza & Restaurant?
    Top Pizza & Restaurant er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Top Pizza & Restaurant stadig aktiv?
    Ja, Top Pizza & Restaurant er en aktiv virksomhed.