domainSelskabsInfo

    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj

    Navn:
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj
    CVR-nummer:
    34019231
    Adresse:
    Jordbærvangen 53, 2765 Smørum
    Stiftet:
    2012
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    El-installation
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2012
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj (CVR: 34019231) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Smørum, inden for branchen El-installation, Status: Aktiv.

    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj blev stiftet den 23. januar 2012 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Jordbærvangen 53, 2765 Smørum.

    Ofte stillede spørgsmål om Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj

    Hvad er Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døjs CVR-nummer?
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døjs CVR-nummer er 34019231. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj stiftet?
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj blev stiftet den 23. januar 2012.
    Hvilken branche opererer Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj i?
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj opererer indenfor branchen "El-installation".
    Hvor har Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj adresse?
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj har adresse på Jordbærvangen 53, 2765 Smørum.
    Hvilken virksomhedsform har Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj?
    Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj stadig aktiv?
    Ja, Spotmekanikeren v/Kenneth Novotni Døj er en aktiv virksomhed.