SNEDKERVEJ 8 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 741 t.kr. | 741 t.kr. | 496 t.kr. | 4,7 mio. kr. | 8,3 mio. kr. |
| 2024 | 652 t.kr. | 652 t.kr. | 413 t.kr. | 4,2 mio. kr. | 8,3 mio. kr. |
| 2023 | 708 t.kr. | – | 414 t.kr. | 3,7 mio. kr. | 8,3 mio. kr. |
| 2022 | 676 t.kr. | 676 t.kr. | 873 t.kr. | 3,3 mio. kr. | 8,3 mio. kr. |
| 2021 | 629 t.kr. | 629 t.kr. | 415 t.kr. | 2,4 mio. kr. | 8,6 mio. kr. |
| 2020 | 718 t.kr. | 718 t.kr. | 359 t.kr. | 2,0 mio. kr. | 8,8 mio. kr. |
| 2019 | 702 t.kr. | 702 t.kr. | 629 t.kr. | 1,6 mio. kr. | 8,6 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for SNEDKERVEJ 8 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
SNEDKERVEJ 8 ApS (CVR: 30615980) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Varde, inden for branchen Udlejning af erhvervsejendomme, Status: Aktiv.
SNEDKERVEJ 8 ApS blev stiftet den 18. juni 2007 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 741 t.kr., årets resultat 496 t.kr. og egenkapitalen 4,7 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Østergade 17, 2., 6800 Varde.
For SNEDKERVEJ 8 ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 1,6 mio. kr. i 2019 til 4,7 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 496 t.kr. mod 413 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om SNEDKERVEJ 8 ApS
- Hvad er SNEDKERVEJ 8 ApS' CVR-nummer?
- SNEDKERVEJ 8 ApS' CVR-nummer er 30615980. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev SNEDKERVEJ 8 ApS stiftet?
- SNEDKERVEJ 8 ApS blev stiftet den 18. juni 2007.
- Hvilken branche opererer SNEDKERVEJ 8 ApS i?
- SNEDKERVEJ 8 ApS opererer indenfor branchen "Udlejning af erhvervsejendomme".
- Hvor har SNEDKERVEJ 8 ApS adresse?
- SNEDKERVEJ 8 ApS har adresse på Østergade 17, 2., 6800 Varde.
- Hvilken virksomhedsform har SNEDKERVEJ 8 ApS?
- SNEDKERVEJ 8 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er SNEDKERVEJ 8 ApS stadig aktiv?
- Ja, SNEDKERVEJ 8 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener SNEDKERVEJ 8 ApS penge?
- Ja, SNEDKERVEJ 8 ApS realiserede et overskud på 496.474 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er SNEDKERVEJ 8 ApS' egenkapital?
- SNEDKERVEJ 8 ApS' egenkapital er 4.700.186 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Udlejning af erhvervsejendomme · nærmeste bruttofortjeneste
- Kanalhus Parkering ApSRisskovRisskov741 t.kr.
- EJENDOMSSELSKABET 2900 ApSHellerupHellerup741 t.kr.
- JESPER ØSTERGAARD EJENDOMME ApSRingeRinge741 t.kr.
- Krogen 6 ApSSæbySæby741 t.kr.
- FONDEN HÅNDVÆRKETS HUSKøbenhavn SKøbenhavn S741 t.kr.
- Aars By Invest ApSAarsAars741 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.