Salon pluto
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Salon pluto. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Salon pluto (CVR: 19450589) er registreret som personligt ejet mindre virksomhed, beliggende i Faaborg, inden for branchen Støtteaktiviteter i forbindelse med husdyravl, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 19450589 blev registreret i CVR den 1. november 1996 og er i dag registreret som personligt ejet mindre virksomhed. Navnet Salon pluto har været virksomhedens registrerede navn siden den 17. september 2024.
Virksomheden har adresse på Nyborgvej 40, 5600 Faaborg.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet. Navnet Salon pluto har været registreret i mere end én periode.
- BIRGIT SVANE(1. november 1996 – 31. december 2009)Tidligere navn
- salon pluto(1. juni 2023 – 1. september 2023)Tidligere periode
- Salon pluto(siden 17. september 2024)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Salon pluto
- Hvad er Salon plutos CVR-nummer?
- Salon plutos CVR-nummer er 19450589. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Salon pluto stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 19450589 blev registreret den 1. november 1996. Navnet Salon pluto har været registreret siden den 17. september 2024.
- Har Salon pluto tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 19450589 har tidligere heddet BIRGIT SVANE (1. november 1996 – 31. december 2009). Det nuværende navn, Salon pluto, har været registreret siden den 17. september 2024.
- Hvilken branche opererer Salon pluto i?
- Salon pluto opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter i forbindelse med husdyravl".
- Hvor har Salon pluto adresse?
- Salon pluto har adresse på Nyborgvej 40, 5600 Faaborg.
- Hvilken virksomhedsform har Salon pluto?
- Salon pluto er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.
- Er Salon pluto stadig aktiv?
- Ja, Salon pluto er en aktiv virksomhed.