Round Hill Roastery ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Round Hill Roastery ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Round Hill Roastery ApS (CVR: 45497224) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hvidovre, inden for branchen Forarbejdning af te og kaffe, Status: Aktiv.
Round Hill Roastery ApS blev stiftet den 26. marts 2025 og er registreret som anpartsselskab.
Virksomheden har adresse på Arnold Nielsens Boulevard 128, st, 2650 Hvidovre.
Ofte stillede spørgsmål om Round Hill Roastery ApS
- Hvad er Round Hill Roastery ApS' CVR-nummer?
- Round Hill Roastery ApS' CVR-nummer er 45497224. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Round Hill Roastery ApS stiftet?
- Round Hill Roastery ApS blev stiftet den 26. marts 2025.
- Hvilken branche opererer Round Hill Roastery ApS i?
- Round Hill Roastery ApS opererer indenfor branchen "Forarbejdning af te og kaffe".
- Hvor har Round Hill Roastery ApS adresse?
- Round Hill Roastery ApS har adresse på Arnold Nielsens Boulevard 128, st, 2650 Hvidovre.
- Hvilken virksomhedsform har Round Hill Roastery ApS?
- Round Hill Roastery ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er Round Hill Roastery ApS stadig aktiv?
- Ja, Round Hill Roastery ApS er en aktiv virksomhed.