domainSelskabsInfo

    RosenfeldtNielsen ApS

    Navn:
    RosenfeldtNielsen ApS
    CVR-nummer:
    41015578
    Adresse:
    Smørum Bygade 41, 2765 Smørum
    Stiftet:
    2019
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Opførelse af bygninger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2019
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for RosenfeldtNielsen ApS (CVR 41015578). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025–-5,4 mio. kr.-4,2 mio. kr.2,3 mio. kr.33,9 mio. kr.
    20244,5 mio. kr.539 t.kr.122 t.kr.6,6 mio. kr.27,6 mio. kr.
    20231,6 mio. kr.-631 t.kr.-536 t.kr.6,4 mio. kr.28,1 mio. kr.
    2022210 t.kr.-1,4 mio. kr.-1,2 mio. kr.7,0 mio. kr.14,0 mio. kr.
    20218,7 mio. kr.7,6 mio. kr.5,8 mio. kr.8,2 mio. kr.21,6 mio. kr.
    20204,0 mio. kr.3,1 mio. kr.2,4 mio. kr.2,4 mio. kr.25,1 mio. kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for RosenfeldtNielsen ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    RosenfeldtNielsen ApS (CVR: 41015578) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Smørum, inden for branchen Opførelse af bygninger, Status: Aktiv.

    RosenfeldtNielsen ApS blev stiftet den 17. december 2019 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat -4,2 mio. kr. og egenkapitalen 2,3 mio. kr.

    Virksomheden har adresse på Smørum Bygade 41, 2765 Smørum.

    For RosenfeldtNielsen ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.

    Egenkapitalen er faldet fra 2,4 mio. kr. i 2020 til 2,3 mio. kr. i 2025, svarende til et fald på 4,5 %.

    Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -4,2 mio. kr. mod 122 t.kr. året før – en tilbagegang.

    Ofte stillede spørgsmål om RosenfeldtNielsen ApS

    Hvad er RosenfeldtNielsen ApS' CVR-nummer?
    RosenfeldtNielsen ApS' CVR-nummer er 41015578. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev RosenfeldtNielsen ApS stiftet?
    RosenfeldtNielsen ApS blev stiftet den 17. december 2019.
    Hvilken branche opererer RosenfeldtNielsen ApS i?
    RosenfeldtNielsen ApS opererer indenfor branchen "Opførelse af bygninger".
    Hvor har RosenfeldtNielsen ApS adresse?
    RosenfeldtNielsen ApS har adresse på Smørum Bygade 41, 2765 Smørum.
    Hvilken virksomhedsform har RosenfeldtNielsen ApS?
    RosenfeldtNielsen ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har RosenfeldtNielsen ApS?
    RosenfeldtNielsen ApS har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er RosenfeldtNielsen ApS stadig aktiv?
    Ja, RosenfeldtNielsen ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener RosenfeldtNielsen ApS penge?
    Nej, RosenfeldtNielsen ApS havde et underskud på 4.240.773 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er RosenfeldtNielsen ApS' egenkapital?
    RosenfeldtNielsen ApS' egenkapital er 2.317.138 kr. ifølge regnskabet for 2025.