domainSelskabsInfo

    Reenberg & Co ApS

    Navn:
    Reenberg & Co ApS
    CVR-nummer:
    37946257
    Adresse:
    Dalager 16, 3230 Græsted
    Stiftet:
    2016
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reenbergco.com
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2016
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Reenberg & Co ApS (CVR 37946257). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    20252,0 mio. kr.426 t.kr.338 t.kr.751 t.kr.1,3 mio. kr.
    20241,6 mio. kr.431 t.kr.330 t.kr.413 t.kr.789 t.kr.
    20231,3 mio. kr.90 t.kr.66 t.kr.205 t.kr.598 t.kr.
    20221,1 mio. kr.165 t.kr.126 t.kr.139 t.kr.453 t.kr.
    2021–-30 t.kr.-26 t.kr.14 t.kr.61 t.kr.
    202072 t.kr.-26 t.kr.-20 t.kr.39 t.kr.119 t.kr.
    2019977 t.kr.39 t.kr.30 t.kr.160 t.kr.425 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Reenberg & Co ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Reenberg & Co ApS (CVR: 37946257) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Græsted, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.

    Reenberg & Co ApS blev stiftet den 19. august 2016 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 2,0 mio. kr., årets resultat 338 t.kr. og egenkapitalen 751 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Dalager 16, 3230 Græsted.

    For Reenberg & Co ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra 160 t.kr. i 2019 til 751 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 369,9 %.

    Virksomheden har haft overskud i 5 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 338 t.kr. mod 330 t.kr. året før – en fremgang.

    Ofte stillede spørgsmål om Reenberg & Co ApS

    Hvad er Reenberg & Co ApS' CVR-nummer?
    Reenberg & Co ApS' CVR-nummer er 37946257. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Reenberg & Co ApS stiftet?
    Reenberg & Co ApS blev stiftet den 19. august 2016.
    Hvilken branche opererer Reenberg & Co ApS i?
    Reenberg & Co ApS opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
    Hvor har Reenberg & Co ApS adresse?
    Reenberg & Co ApS har adresse på Dalager 16, 3230 Græsted.
    Hvilken virksomhedsform har Reenberg & Co ApS?
    Reenberg & Co ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Reenberg & Co ApS?
    Reenberg & Co ApS har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Reenberg & Co ApS stadig aktiv?
    Ja, Reenberg & Co ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Reenberg & Co ApS penge?
    Ja, Reenberg & Co ApS realiserede et overskud på 337.750 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Reenberg & Co ApS' egenkapital?
    Reenberg & Co ApS' egenkapital er 750.586 kr. ifølge regnskabet for 2025.