domainSelskabsInfo

    Psykolog Charlotte Trym

    Navn:
    Psykolog Charlotte Trym
    CVR-nummer:
    31924944
    Adresse:
    Lindevej 44, 3500 Værløse
    Stiftet:
    2009
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2009
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Psykolog Charlotte Trym. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Psykolog Charlotte Trym (CVR: 31924944) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Værløse, inden for branchen Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 31924944 blev registreret i CVR den 16. januar 2009 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Psykolog Charlotte Trym har været virksomhedens registrerede navn siden den 1. februar 2012.

    Virksomheden har adresse på Lindevej 44, 3500 Værløse.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Psykolog Charlotte Trym Andersen(16. januar 2009 – 31. januar 2012)Tidligere navn
    2. Psykolog Charlotte Trym(siden 1. februar 2012)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Psykolog Charlotte Trym

    Hvad er Psykolog Charlotte Tryms CVR-nummer?
    Psykolog Charlotte Tryms CVR-nummer er 31924944. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Psykolog Charlotte Trym stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 31924944 blev registreret den 16. januar 2009. Navnet Psykolog Charlotte Trym har været registreret siden den 1. februar 2012.
    Har Psykolog Charlotte Trym tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 31924944 har tidligere heddet Psykolog Charlotte Trym Andersen (16. januar 2009 – 31. januar 2012). Det nuværende navn, Psykolog Charlotte Trym, har været registreret siden den 1. februar 2012.
    Hvilken branche opererer Psykolog Charlotte Trym i?
    Psykolog Charlotte Trym opererer indenfor branchen "Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning".
    Hvor har Psykolog Charlotte Trym adresse?
    Psykolog Charlotte Trym har adresse på Lindevej 44, 3500 Værløse.
    Hvilken virksomhedsform har Psykolog Charlotte Trym?
    Psykolog Charlotte Trym er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Psykolog Charlotte Trym stadig aktiv?
    Ja, Psykolog Charlotte Trym er en aktiv virksomhed.