domainSelskabsInfo

    Promotion Gruppen B2B

    Navn:
    Promotion Gruppen B2B
    CVR-nummer:
    21374695
    Adresse:
    Havrevej 31, 8464 Galten
    Stiftet:
    1999
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Agenturhandel med specialiseret varesortiment, bortset fra køretøjer
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1999
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Promotion Gruppen B2B. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Promotion Gruppen B2B (CVR: 21374695) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Galten, inden for branchen Agenturhandel med specialiseret varesortiment, bortset fra køretøjer, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 21374695 blev registreret i CVR den 11. januar 1999 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Promotion Gruppen B2B har været virksomhedens registrerede navn siden den 31. oktober 2019.

    Virksomheden har adresse på Havrevej 31, 8464 Galten.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. MORTEN GRUPPEN V/MORTEN SØRENSEN(11. januar 1999 – 15. februar 2002)Tidligere navn
    2. Steen Concept(1. januar 2015 – 31. december 2015)Tidligere navn
    3. Steen Concept(1. august 2017 – 30. oktober 2019)Tidligere navn
    4. Promotion Gruppen B2B(siden 31. oktober 2019)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Promotion Gruppen B2B

    Hvad er Promotion Gruppen B2B's CVR-nummer?
    Promotion Gruppen B2B's CVR-nummer er 21374695. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Promotion Gruppen B2B stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 21374695 blev registreret den 11. januar 1999. Navnet Promotion Gruppen B2B har været registreret siden den 31. oktober 2019.
    Har Promotion Gruppen B2B tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 21374695 har tidligere heddet MORTEN GRUPPEN V/MORTEN SØRENSEN (11. januar 1999 – 15. februar 2002), Steen Concept (1. januar 2015 – 31. december 2015) og Steen Concept (1. august 2017 – 30. oktober 2019). Det nuværende navn, Promotion Gruppen B2B, har været registreret siden den 31. oktober 2019.
    Hvilken branche opererer Promotion Gruppen B2B i?
    Promotion Gruppen B2B opererer indenfor branchen "Agenturhandel med specialiseret varesortiment, bortset fra køretøjer".
    Hvor har Promotion Gruppen B2B adresse?
    Promotion Gruppen B2B har adresse på Havrevej 31, 8464 Galten.
    Hvilken virksomhedsform har Promotion Gruppen B2B?
    Promotion Gruppen B2B er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Promotion Gruppen B2B stadig aktiv?
    Ja, Promotion Gruppen B2B er en aktiv virksomhed.