domainSelskabsInfo

    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS

    Navn:
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS
    CVR-nummer:
    45755487
    Adresse:
    Østergyden 35, 5600 Faaborg
    Stiftet:
    2025
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2025
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Prof. Rainer Knöller & Partners ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS (CVR: 45755487) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Faaborg, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.

    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS blev stiftet den 17. juli 2025 og er registreret som anpartsselskab.

    Virksomheden har adresse på Østergyden 35, 5600 Faaborg.

    Ofte stillede spørgsmål om Prof. Rainer Knöller & Partners ApS

    Hvad er Prof. Rainer Knöller & Partners ApS' CVR-nummer?
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS' CVR-nummer er 45755487. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Prof. Rainer Knöller & Partners ApS stiftet?
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS blev stiftet den 17. juli 2025.
    Hvilken branche opererer Prof. Rainer Knöller & Partners ApS i?
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
    Hvor har Prof. Rainer Knöller & Partners ApS adresse?
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS har adresse på Østergyden 35, 5600 Faaborg.
    Hvilken virksomhedsform har Prof. Rainer Knöller & Partners ApS?
    Prof. Rainer Knöller & Partners ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er Prof. Rainer Knöller & Partners ApS stadig aktiv?
    Ja, Prof. Rainer Knöller & Partners ApS er en aktiv virksomhed.