Pizza Barbaros
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Pizza Barbaros. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Pizza Barbaros (CVR: 42637335) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Bjerringbro, inden for branchen Drift af øvrige spisesteder, Status: Aktiv.
Pizza Barbaros blev stiftet den 1. september 2021 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har 9 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Storegade 5, 8850 Bjerringbro.
Ofte stillede spørgsmål om Pizza Barbaros
- Hvad er Pizza Barbaros' CVR-nummer?
- Pizza Barbaros' CVR-nummer er 42637335. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Pizza Barbaros stiftet?
- Pizza Barbaros blev stiftet den 1. september 2021.
- Hvilken branche opererer Pizza Barbaros i?
- Pizza Barbaros opererer indenfor branchen "Drift af øvrige spisesteder".
- Hvor har Pizza Barbaros adresse?
- Pizza Barbaros har adresse på Storegade 5, 8850 Bjerringbro.
- Hvilken virksomhedsform har Pizza Barbaros?
- Pizza Barbaros er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har Pizza Barbaros?
- Pizza Barbaros har 9 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Pizza Barbaros stadig aktiv?
- Ja, Pizza Barbaros er en aktiv virksomhed.