domainSelskabsInfo

    Pierre Limited

    Navn:
    Pierre Limited
    CVR-nummer:
    37010642
    Adresse:
    Skåstrupvej 1, 5400 Bogense
    Stiftet:
    2019
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    UDL
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Fremstilling af smykker og lignende varer
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2019
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Pierre Limited. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Pierre Limited (CVR: 37010642) er registreret som anden udenlandsk virksomhed, beliggende i Bogense, inden for branchen Fremstilling af smykker og lignende varer, Status: Aktiv.

    Pierre Limited blev stiftet den 26. juli 2019 og er registreret som anden udenlandsk virksomhed.

    Virksomheden har adresse på Skåstrupvej 1, 5400 Bogense.

    Ofte stillede spørgsmål om Pierre Limited

    Hvad er Pierre Limiteds CVR-nummer?
    Pierre Limiteds CVR-nummer er 37010642. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Pierre Limited stiftet?
    Pierre Limited blev stiftet den 26. juli 2019.
    Hvilken branche opererer Pierre Limited i?
    Pierre Limited opererer indenfor branchen "Fremstilling af smykker og lignende varer".
    Hvor har Pierre Limited adresse?
    Pierre Limited har adresse på Skåstrupvej 1, 5400 Bogense.
    Hvilken virksomhedsform har Pierre Limited?
    Pierre Limited er registreret som anden udenlandsk virksomhed.
    Er Pierre Limited stadig aktiv?
    Ja, Pierre Limited er en aktiv virksomhed.