domainSelskabsInfo

    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde

    Navn:
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde
    CVR-nummer:
    19761088
    Adresse:
    Østergade 31A, 8740 Brædstrup
    Stiftet:
    1997
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden udlejning af boliger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1997
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde (CVR: 19761088) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Brædstrup, inden for branchen Anden udlejning af boliger, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 19761088 blev registreret i CVR den 1. februar 1997 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde har været virksomhedens registrerede navn siden den 1. januar 2007. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Virksomheden har adresse på Østergade 31A, 8740 Brædstrup.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Bodega Tinget v/Jørgen Løhde(1. februar 1997 – 7. januar 2003)Tidligere navn
    2. P J Automater v/Jørgen Løhde(8. januar 2003 – 31. december 2006)Tidligere navn
    3. P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde(siden 1. januar 2007)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde

    Hvad er P.J. Udlejning v/Jørgen Løhdes CVR-nummer?
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhdes CVR-nummer er 19761088. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 19761088 blev registreret den 1. februar 1997. Navnet P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde har været registreret siden den 1. januar 2007.
    Har P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 19761088 har tidligere heddet Bodega Tinget v/Jørgen Løhde (1. februar 1997 – 7. januar 2003) og P J Automater v/Jørgen Løhde (8. januar 2003 – 31. december 2006). Det nuværende navn, P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde, har været registreret siden den 1. januar 2007.
    Hvilken branche opererer P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde i?
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde opererer indenfor branchen "Anden udlejning af boliger".
    Hvor har P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde adresse?
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde har adresse på Østergade 31A, 8740 Brædstrup.
    Hvilken virksomhedsform har P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde?
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Hvor mange ansatte har P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde?
    P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde stadig aktiv?
    Ja, P.J. Udlejning v/Jørgen Løhde er en aktiv virksomhed.