Omform Visual Communication
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Omform Visual Communication. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Omform Visual Communication (CVR: 42807478) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Skanderborg, inden for branchen Grafisk design og visuel kommunikation, Status: Aktiv.
Omform Visual Communication blev stiftet den 4. november 2021 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Frederik d. II's Allé 333, 8660 Skanderborg.
Ofte stillede spørgsmål om Omform Visual Communication
- Hvad er Omform Visual Communications CVR-nummer?
- Omform Visual Communications CVR-nummer er 42807478. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Omform Visual Communication stiftet?
- Omform Visual Communication blev stiftet den 4. november 2021.
- Hvilken branche opererer Omform Visual Communication i?
- Omform Visual Communication opererer indenfor branchen "Grafisk design og visuel kommunikation".
- Hvor har Omform Visual Communication adresse?
- Omform Visual Communication har adresse på Frederik d. II's Allé 333, 8660 Skanderborg.
- Hvilken virksomhedsform har Omform Visual Communication?
- Omform Visual Communication er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Omform Visual Communication stadig aktiv?
- Ja, Omform Visual Communication er en aktiv virksomhed.