Oldenborg Consulting
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Oldenborg Consulting. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Oldenborg Consulting (CVR: 45047296) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Humlebæk, inden for branchen Bogføring og revision; skatterådgivning, Status: Aktiv.
Oldenborg Consulting blev stiftet den 1. september 2024 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Hans Rostgårdsvej 7, 3050 Humlebæk.
Ofte stillede spørgsmål om Oldenborg Consulting
- Hvad er Oldenborg Consultings CVR-nummer?
- Oldenborg Consultings CVR-nummer er 45047296. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Oldenborg Consulting stiftet?
- Oldenborg Consulting blev stiftet den 1. september 2024.
- Hvilken branche opererer Oldenborg Consulting i?
- Oldenborg Consulting opererer indenfor branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning".
- Hvor har Oldenborg Consulting adresse?
- Oldenborg Consulting har adresse på Hans Rostgårdsvej 7, 3050 Humlebæk.
- Hvilken virksomhedsform har Oldenborg Consulting?
- Oldenborg Consulting er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Oldenborg Consulting stadig aktiv?
- Ja, Oldenborg Consulting er en aktiv virksomhed.