domainSelskabsInfo

    OH Assistance

    Navn:
    OH Assistance
    CVR-nummer:
    15872403
    Adresse:
    Vidjeparken 70, 9560 Hadsund
    Stiftet:
    1992
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    PMV
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en personligt ejet mindre virksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1992
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for OH Assistance. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    OH Assistance (CVR: 15872403) er registreret som personligt ejet mindre virksomhed, beliggende i Hadsund, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 15872403 blev registreret i CVR den 15. februar 1992 og er i dag registreret som personligt ejet mindre virksomhed. Navnet OH Assistance har været virksomhedens registrerede navn siden den 15. oktober 2025.

    Virksomheden har adresse på Vidjeparken 70, 9560 Hadsund.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet. Navnet OH Assistance har været registreret i mere end én periode.

    1. HORSBØLL EURO-SERVICE V/ORLA HORSBØLL(15. februar 1992 – 30. juni 2000)Tidligere navn
    2. OH Assistance(17. september 2022 – 19. september 2025)Tidligere periode
    3. OH Assistance(siden 15. oktober 2025)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om OH Assistance

    Hvad er OH Assistances CVR-nummer?
    OH Assistances CVR-nummer er 15872403. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev OH Assistance stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 15872403 blev registreret den 15. februar 1992. Navnet OH Assistance har været registreret siden den 15. oktober 2025.
    Har OH Assistance tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 15872403 har tidligere heddet HORSBØLL EURO-SERVICE V/ORLA HORSBØLL (15. februar 1992 – 30. juni 2000). Det nuværende navn, OH Assistance, har været registreret siden den 15. oktober 2025.
    Hvilken branche opererer OH Assistance i?
    OH Assistance opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
    Hvor har OH Assistance adresse?
    OH Assistance har adresse på Vidjeparken 70, 9560 Hadsund.
    Hvilken virksomhedsform har OH Assistance?
    OH Assistance er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.
    Er OH Assistance stadig aktiv?
    Ja, OH Assistance er en aktiv virksomhed.