domainSelskabsInfo

    Officepark, Aabenraa ApS

    Navn:
    Officepark, Aabenraa ApS
    CVR-nummer:
    45673235
    Adresse:
    Vestvejen 170, 6200 Aabenraa
    Stiftet:
    2025
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Bogføring og revision; skatterådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2025
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Officepark, Aabenraa ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Officepark, Aabenraa ApS (CVR: 45673235) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Aabenraa, inden for branchen Bogføring og revision; skatterådgivning, Status: Aktiv.

    Officepark, Aabenraa ApS blev stiftet den 9. juni 2025 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Virksomheden har adresse på Vestvejen 170, 6200 Aabenraa.

    Ofte stillede spørgsmål om Officepark, Aabenraa ApS

    Hvad er Officepark, Aabenraa ApS' CVR-nummer?
    Officepark, Aabenraa ApS' CVR-nummer er 45673235. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Officepark, Aabenraa ApS stiftet?
    Officepark, Aabenraa ApS blev stiftet den 9. juni 2025.
    Hvilken branche opererer Officepark, Aabenraa ApS i?
    Officepark, Aabenraa ApS opererer indenfor branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning".
    Hvor har Officepark, Aabenraa ApS adresse?
    Officepark, Aabenraa ApS har adresse på Vestvejen 170, 6200 Aabenraa.
    Hvilken virksomhedsform har Officepark, Aabenraa ApS?
    Officepark, Aabenraa ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Officepark, Aabenraa ApS?
    Officepark, Aabenraa ApS har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Officepark, Aabenraa ApS stadig aktiv?
    Ja, Officepark, Aabenraa ApS er en aktiv virksomhed.