domainSelskabsInfo

    Ørberg Consulting

    Navn:
    Ørberg Consulting
    CVR-nummer:
    42984868
    Adresse:
    Fuglevangsvej 6, 2 th, 1962 Frederiksberg C
    Stiftet:
    2022
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Juridiske aktiviteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2022
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Ørberg Consulting. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Ørberg Consulting (CVR: 42984868) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Frederiksberg C, inden for branchen Juridiske aktiviteter, Status: Aktiv.

    Ørberg Consulting blev stiftet den 21. januar 2022 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Fuglevangsvej 6, 2 th, 1962 Frederiksberg C.

    Ofte stillede spørgsmål om Ørberg Consulting

    Hvad er Ørberg Consultings CVR-nummer?
    Ørberg Consultings CVR-nummer er 42984868. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Ørberg Consulting stiftet?
    Ørberg Consulting blev stiftet den 21. januar 2022.
    Hvilken branche opererer Ørberg Consulting i?
    Ørberg Consulting opererer indenfor branchen "Juridiske aktiviteter".
    Hvor har Ørberg Consulting adresse?
    Ørberg Consulting har adresse på Fuglevangsvej 6, 2 th, 1962 Frederiksberg C.
    Hvilken virksomhedsform har Ørberg Consulting?
    Ørberg Consulting er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Ørberg Consulting stadig aktiv?
    Ja, Ørberg Consulting er en aktiv virksomhed.