NTV0583 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 311 t.kr. | 280 t.kr. | 635 t.kr. | 4,0 mio. kr. | 4,2 mio. kr. |
| 2025 | 475 t.kr. | 451 t.kr. | 659 t.kr. | 3,8 mio. kr. | 4,0 mio. kr. |
| 2024 | 90 t.kr. | 49 t.kr. | 269 t.kr. | 3,5 mio. kr. | 3,6 mio. kr. |
| 2023 | 13 t.kr. | -12 t.kr. | 252 t.kr. | 3,2 mio. kr. | 3,3 mio. kr. |
| 2022 | 320 t.kr. | 280 t.kr. | -109 t.kr. | 3,2 mio. kr. | 3,3 mio. kr. |
| 2021 | 169 t.kr. | 135 t.kr. | 592 t.kr. | 3,7 mio. kr. | 4,0 mio. kr. |
| 2020 | 96 t.kr. | 83 t.kr. | 39 t.kr. | 3,4 mio. kr. | 3,9 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for NTV0583 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
NTV0583 ApS (CVR: 33949871) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Struer, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.
NTV0583 ApS blev stiftet den 30. september 2011 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2026 er bruttofortjenesten 311 t.kr., årets resultat 635 t.kr. og egenkapitalen 4,0 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Brombærbakken 9, 7600 Struer.
For NTV0583 ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2020–2026.
Egenkapitalen er vokset fra 3,4 mio. kr. i 2020 til 4,0 mio. kr. i 2026.
Virksomheden har haft overskud i 6 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2026) gav et resultat på 635 t.kr. mod 659 t.kr. året før – en tilbagegang.
Ofte stillede spørgsmål om NTV0583 ApS
- Hvad er NTV0583 ApS' CVR-nummer?
- NTV0583 ApS' CVR-nummer er 33949871. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev NTV0583 ApS stiftet?
- NTV0583 ApS blev stiftet den 30. september 2011.
- Hvilken branche opererer NTV0583 ApS i?
- NTV0583 ApS opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
- Hvor har NTV0583 ApS adresse?
- NTV0583 ApS har adresse på Brombærbakken 9, 7600 Struer.
- Hvilken virksomhedsform har NTV0583 ApS?
- NTV0583 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har NTV0583 ApS?
- NTV0583 ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er NTV0583 ApS stadig aktiv?
- Ja, NTV0583 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener NTV0583 ApS penge?
- Ja, NTV0583 ApS realiserede et overskud på 634.562 kr. i regnskabsåret 2026.
- Hvad er NTV0583 ApS' egenkapital?
- NTV0583 ApS' egenkapital er 4.035.780 kr. ifølge regnskabet for 2026.
Se også
Lignende virksomheder
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning · nærmeste bruttofortjeneste
- FP CONSULT ApSCharlottenlundCharlottenlund312 t.kr.
- CM ADVISE ApSHorsensHorsens312 t.kr.
- Together Agency ApSKøbenhavn ØKøbenhavn Ø311 t.kr.
- Randruphus ApSHobroHobro311 t.kr.
- Nystrup Consult ApSAarhus CAarhus C311 t.kr.
- Calculus Plus ApSAabenraaAabenraa311 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.