NSL ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177 t.kr. | 67 t.kr. | 127 t.kr. | 3,4 mio. kr. | 3,5 mio. kr. |
| 2024 | – | -231 t.kr. | -172 t.kr. | 3,3 mio. kr. | 3,8 mio. kr. |
| 2023 | – | -215 t.kr. | -335 t.kr. | 3,7 mio. kr. | 4,2 mio. kr. |
| 2022 | 4 t.kr. | -49 t.kr. | -380 t.kr. | 4,2 mio. kr. | 4,7 mio. kr. |
| 2021 | – | -81 t.kr. | 171 t.kr. | 4,7 mio. kr. | 5,3 mio. kr. |
| 2020 | 6 t.kr. | – | 311 t.kr. | 4,6 mio. kr. | 5,3 mio. kr. |
| 2019 | 5 t.kr. | -47 t.kr. | 269 t.kr. | 4,4 mio. kr. | 5,2 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for NSL ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
NSL ApS (CVR: 26110424) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Idestrup, inden for branchen Anden finansiel formidling i.a.n., Status: Aktiv.
NSL ApS blev stiftet den 28. juni 2001 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 177 t.kr., årets resultat 127 t.kr. og egenkapitalen 3,4 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Krangetvej 2, 4872 Idestrup.
For NSL ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 4,4 mio. kr. i 2019 til 3,4 mio. kr. i 2025, svarende til et fald på 22,4 %.
Virksomheden har haft overskud i 4 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 127 t.kr. mod -172 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om NSL ApS
- Hvad er NSL ApS' CVR-nummer?
- NSL ApS' CVR-nummer er 26110424. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev NSL ApS stiftet?
- NSL ApS blev stiftet den 28. juni 2001.
- Hvilken branche opererer NSL ApS i?
- NSL ApS opererer indenfor branchen "Anden finansiel formidling i.a.n.".
- Hvor har NSL ApS adresse?
- NSL ApS har adresse på Krangetvej 2, 4872 Idestrup.
- Hvilken virksomhedsform har NSL ApS?
- NSL ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er NSL ApS stadig aktiv?
- Ja, NSL ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener NSL ApS penge?
- Ja, NSL ApS realiserede et overskud på 126.956 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er NSL ApS' egenkapital?
- NSL ApS' egenkapital er 3.428.846 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Anden finansiel formidling i.a.n. · nærmeste bruttofortjeneste
- Megatrend Invest A/SKøbenhavn KKøbenhavn K178 t.kr.
- Selected Car Investment Management ApSMiddelfartMiddelfart178 t.kr.
- Schoubye Invest ApSKøbenhavn NVKøbenhavn NV178 t.kr.
- POMAS SKALS ApSSkalsSkals177 t.kr.
- MLC Projekt ApSMiddelfartMiddelfart177 t.kr.
- TSG INVEST ApSKøbenhavn ØKøbenhavn Ø176 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.