domainSelskabsInfo

    NPB Holding ApS

    Navn:
    NPB Holding ApS
    CVR-nummer:
    37858633
    Adresse:
    Bredgade 20, 5450 Otterup
    Stiftet:
    2016
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Ikke-finansielle holdingselskaber
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2016
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for NPB Holding ApS (CVR 37858633). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025-29 t.kr.859 t.kr.2,5 mio. kr.2,7 mio. kr.
    2024-9 t.kr.245 t.kr.1,8 mio. kr.2,1 mio. kr.
    2023-7 t.kr.789 t.kr.1,7 mio. kr.2,2 mio. kr.
    2022-6 t.kr.-868 kr.1,0 mio. kr.1,5 mio. kr.
    2021-6 t.kr.-6 t.kr.1,1 mio. kr.1,4 mio. kr.
    2020-6 t.kr.-5 t.kr.1,2 mio. kr.1,4 mio. kr.
    2019-6 t.kr.-5 t.kr.1,4 mio. kr.1,4 mio. kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for NPB Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    NPB Holding ApS (CVR: 37858633) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Otterup, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.

    NPB Holding ApS blev stiftet den 6. juli 2016 og er registreret som anpartsselskab.

    Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat 859 t.kr. og egenkapitalen 2,5 mio. kr.

    Virksomheden har adresse på Bredgade 20, 5450 Otterup.

    For NPB Holding ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra 1,4 mio. kr. i 2019 til 2,5 mio. kr. i 2025.

    Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 859 t.kr. mod 245 t.kr. året før – en fremgang.

    Ofte stillede spørgsmål om NPB Holding ApS

    Hvad er NPB Holding ApS' CVR-nummer?
    NPB Holding ApS' CVR-nummer er 37858633. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev NPB Holding ApS stiftet?
    NPB Holding ApS blev stiftet den 6. juli 2016.
    Hvilken branche opererer NPB Holding ApS i?
    NPB Holding ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
    Hvor har NPB Holding ApS adresse?
    NPB Holding ApS har adresse på Bredgade 20, 5450 Otterup.
    Hvilken virksomhedsform har NPB Holding ApS?
    NPB Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er NPB Holding ApS stadig aktiv?
    Ja, NPB Holding ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener NPB Holding ApS penge?
    Ja, NPB Holding ApS realiserede et overskud på 858.558 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er NPB Holding ApS' egenkapital?
    NPB Holding ApS' egenkapital er 2.522.273 kr. ifølge regnskabet for 2025.