NoteFlow ApS
| Regnskabsår | Omsætning | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 333 t.kr. | 244 t.kr. | 244 t.kr. | 190 t.kr. | 385 t.kr. | 440 t.kr. |
| 2024 | 329 t.kr. | 215 t.kr. | 215 t.kr. | 163 t.kr. | 330 t.kr. | 384 t.kr. |
| 2023 | 304 t.kr. | 206 t.kr. | 206 t.kr. | 158 t.kr. | 290 t.kr. | 344 t.kr. |
| 2022 | 254 t.kr. | 132 t.kr. | 132 t.kr. | 99 t.kr. | 250 t.kr. | 285 t.kr. |
| 2021 | 234 t.kr. | 120 t.kr. | 120 t.kr. | 89 t.kr. | 208 t.kr. | 250 t.kr. |
| 2020 | 222 t.kr. | 153 t.kr. | 153 t.kr. | 116 t.kr. | 175 t.kr. | 272 t.kr. |
| 2019 | 193 t.kr. | 87 t.kr. | 87 t.kr. | 64 t.kr. | 114 t.kr. | 143 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for NoteFlow ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
NoteFlow ApS (CVR: 37164283) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Ørbæk, inden for branchen Computerprogrammering, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 37164283 blev registreret i CVR den 19. oktober 2015 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet NoteFlow ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 5. juli 2018.
Ifølge regnskabet for 2025 er omsætningen 333 t.kr., bruttofortjenesten 244 t.kr., årets resultat 190 t.kr. og egenkapitalen 385 t.kr.
Virksomheden har adresse på Bakkevej 9, 5853 Ørbæk.
For NoteFlow ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 114 t.kr. i 2019 til 385 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 237,0 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 190 t.kr. mod 163 t.kr. året før – en fremgang.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- NoteFlow IVS(19. oktober 2015 – 4. juli 2018)Tidligere navn
- NoteFlow ApS(siden 5. juli 2018)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om NoteFlow ApS
- Hvad er NoteFlow ApS' CVR-nummer?
- NoteFlow ApS' CVR-nummer er 37164283. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev NoteFlow ApS stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 37164283 blev registreret den 19. oktober 2015. Navnet NoteFlow ApS har været registreret siden den 5. juli 2018.
- Har NoteFlow ApS tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 37164283 har tidligere heddet NoteFlow IVS (19. oktober 2015 – 4. juli 2018). Det nuværende navn, NoteFlow ApS, har været registreret siden den 5. juli 2018.
- Hvilken branche opererer NoteFlow ApS i?
- NoteFlow ApS opererer indenfor branchen "Computerprogrammering".
- Hvor har NoteFlow ApS adresse?
- NoteFlow ApS har adresse på Bakkevej 9, 5853 Ørbæk.
- Hvilken virksomhedsform har NoteFlow ApS?
- NoteFlow ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er NoteFlow ApS stadig aktiv?
- Ja, NoteFlow ApS er en aktiv virksomhed.
- Hvad er NoteFlow ApS' omsætning?
- NoteFlow ApS' seneste omsætning er 333.403 kr. ifølge regnskabet for 2025.
- Tjener NoteFlow ApS penge?
- Ja, NoteFlow ApS realiserede et overskud på 189.517 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er NoteFlow ApS' egenkapital?
- NoteFlow ApS' egenkapital er 384.658 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Computerprogrammering · nærmeste bruttofortjeneste
- StrokeImaging Solutions ApSBillundBillund245 t.kr.
- Dnemt.com ApSBallerupBallerup245 t.kr.
- IT Signatur ApSVester SkerningeVester Skerninge245 t.kr.
- ZAXIS ApSHolteHolte242 t.kr.
- FLINT ApSKøbenhavn ØKøbenhavn Ø241 t.kr.
- Spicy Web ApSOdense NØOdense NØ240 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.