domainSelskabsInfo

    Nielsens Byggeservice

    Navn:
    Nielsens Byggeservice
    CVR-nummer:
    46402456
    Adresse:
    Skovhegnet 40, 3390 Hundested
    Stiftet:
    2026
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Andre anlægsaktiviteter i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2026
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Nielsens Byggeservice. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Nielsens Byggeservice (CVR: 46402456) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Hundested, inden for branchen Andre anlægsaktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 46402456 blev registreret i CVR den 13. april 2026 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Nielsens Byggeservice har været virksomhedens registrerede navn siden den 14. august 2026.

    Virksomheden har adresse på Skovhegnet 40, 3390 Hundested.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Nielsens Haveservice(13. april 2026 – 13. august 2026)Tidligere navn
    2. Nielsens Byggeservice(siden 14. august 2026)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Nielsens Byggeservice

    Hvad er Nielsens Byggeservices CVR-nummer?
    Nielsens Byggeservices CVR-nummer er 46402456. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Nielsens Byggeservice stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 46402456 blev registreret den 13. april 2026. Navnet Nielsens Byggeservice har været registreret siden den 14. august 2026.
    Har Nielsens Byggeservice tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 46402456 har tidligere heddet Nielsens Haveservice (13. april 2026 – 13. august 2026). Det nuværende navn, Nielsens Byggeservice, har været registreret siden den 14. august 2026.
    Hvilken branche opererer Nielsens Byggeservice i?
    Nielsens Byggeservice opererer indenfor branchen "Andre anlægsaktiviteter i.a.n.".
    Hvor har Nielsens Byggeservice adresse?
    Nielsens Byggeservice har adresse på Skovhegnet 40, 3390 Hundested.
    Hvilken virksomhedsform har Nielsens Byggeservice?
    Nielsens Byggeservice er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Nielsens Byggeservice stadig aktiv?
    Ja, Nielsens Byggeservice er en aktiv virksomhed.