domainSelskabsInfo

    Nadja Nygaard

    Navn:
    Nadja Nygaard
    CVR-nummer:
    44877848
    Adresse:
    Ømarksvej 104, 4100 Ringsted
    Stiftet:
    2024
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    PMV
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en personligt ejet mindre virksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Planlægning og design af reklamekampagner
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2024
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Nadja Nygaard. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Nadja Nygaard (CVR: 44877848) er registreret som personligt ejet mindre virksomhed, beliggende i Ringsted, inden for branchen Planlægning og design af reklamekampagner, Status: Aktiv.

    Nadja Nygaard blev stiftet den 5. juni 2024 og er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.

    Virksomheden har adresse på Ømarksvej 104, 4100 Ringsted.

    Ofte stillede spørgsmål om Nadja Nygaard

    Hvad er Nadja Nygaards CVR-nummer?
    Nadja Nygaards CVR-nummer er 44877848. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Nadja Nygaard stiftet?
    Nadja Nygaard blev stiftet den 5. juni 2024.
    Hvilken branche opererer Nadja Nygaard i?
    Nadja Nygaard opererer indenfor branchen "Planlægning og design af reklamekampagner".
    Hvor har Nadja Nygaard adresse?
    Nadja Nygaard har adresse på Ømarksvej 104, 4100 Ringsted.
    Hvilken virksomhedsform har Nadja Nygaard?
    Nadja Nygaard er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.
    Er Nadja Nygaard stadig aktiv?
    Ja, Nadja Nygaard er en aktiv virksomhed.