Mr.MakingMemories
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Mr.MakingMemories. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Mr.MakingMemories (CVR: 46256565) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Køge, inden for branchen Andre reklameaktiviteter, Status: Aktiv.
Ofte stillede spørgsmål om Mr.MakingMemories
- Hvad er Mr.MakingMemories' CVR-nummer?
- Mr.MakingMemories' CVR-nummer er 46256565. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvilken branche opererer Mr.MakingMemories i?
- Mr.MakingMemories opererer indenfor branchen "Andre reklameaktiviteter".
- Hvilken virksomhedsform har Mr.MakingMemories?
- Mr.MakingMemories er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Mr.MakingMemories stadig aktiv?
- Ja, Mr.MakingMemories er en aktiv virksomhed.