domainSelskabsInfo

    MOGENS BØGILD IVERSEN

    Navn:
    MOGENS BØGILD IVERSEN
    CVR-nummer:
    10439000
    Adresse:
    Svanevej 1, 5300 Kerteminde
    Stiftet:
    1985
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Udlejning af erhvervsejendomme
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1985
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for MOGENS BØGILD IVERSEN. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    MOGENS BØGILD IVERSEN (CVR: 10439000) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Kerteminde, inden for branchen Udlejning af erhvervsejendomme, Status: Aktiv.

    MOGENS BØGILD IVERSEN blev stiftet den 1. januar 1985 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Svanevej 1, 5300 Kerteminde.

    Ofte stillede spørgsmål om MOGENS BØGILD IVERSEN

    Hvad er MOGENS BØGILD IVERSENs CVR-nummer?
    MOGENS BØGILD IVERSENs CVR-nummer er 10439000. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev MOGENS BØGILD IVERSEN stiftet?
    MOGENS BØGILD IVERSEN blev stiftet den 1. januar 1985.
    Hvilken branche opererer MOGENS BØGILD IVERSEN i?
    MOGENS BØGILD IVERSEN opererer indenfor branchen "Udlejning af erhvervsejendomme".
    Hvor har MOGENS BØGILD IVERSEN adresse?
    MOGENS BØGILD IVERSEN har adresse på Svanevej 1, 5300 Kerteminde.
    Hvilken virksomhedsform har MOGENS BØGILD IVERSEN?
    MOGENS BØGILD IVERSEN er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er MOGENS BØGILD IVERSEN stadig aktiv?
    Ja, MOGENS BØGILD IVERSEN er en aktiv virksomhed.