domainSelskabsInfo

    MINIK Group ApS

    Navn:
    MINIK Group ApS
    CVR-nummer:
    42154288
    Adresse:
    Langkær Vænge 6, 3500 Værløse
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for MINIK Group ApS (CVR 42154288). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    20251,8 mio. kr.978 t.kr.744 t.kr.775 t.kr.1,1 mio. kr.
    2024542 t.kr.17 t.kr.14 t.kr.30 t.kr.59 t.kr.
    2023289 t.kr.90 t.kr.70 t.kr.16 t.kr.25 t.kr.
    2022415 t.kr.-32 t.kr.-25 t.kr.-54 t.kr.53 t.kr.
    2021168 t.kr.-86 t.kr.-69 t.kr.-29 t.kr.92 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for MINIK Group ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    MINIK Group ApS (CVR: 42154288) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Værløse, inden for branchen Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n., Status: Aktiv.

    MINIK Group ApS blev stiftet den 22. februar 2021 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 1,8 mio. kr., årets resultat 744 t.kr. og egenkapitalen 775 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Langkær Vænge 6, 3500 Værløse.

    For MINIK Group ApS foreligger der 5 regnskaber for regnskabsårene 2021–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra -29 t.kr. i 2021 til 775 t.kr. i 2025.

    Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 5 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 744 t.kr. mod 14 t.kr. året før – en fremgang.

    Bemærk at regnskabsåret 2021 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.

    Ofte stillede spørgsmål om MINIK Group ApS

    Hvad er MINIK Group ApS' CVR-nummer?
    MINIK Group ApS' CVR-nummer er 42154288. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev MINIK Group ApS stiftet?
    MINIK Group ApS blev stiftet den 22. februar 2021.
    Hvilken branche opererer MINIK Group ApS i?
    MINIK Group ApS opererer indenfor branchen "Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.".
    Hvor har MINIK Group ApS adresse?
    MINIK Group ApS har adresse på Langkær Vænge 6, 3500 Værløse.
    Hvilken virksomhedsform har MINIK Group ApS?
    MINIK Group ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har MINIK Group ApS?
    MINIK Group ApS har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er MINIK Group ApS stadig aktiv?
    Ja, MINIK Group ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener MINIK Group ApS penge?
    Ja, MINIK Group ApS realiserede et overskud på 744.439 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er MINIK Group ApS' egenkapital?
    MINIK Group ApS' egenkapital er 774.707 kr. ifølge regnskabet for 2025.