Mikkelsen's Byg & Anlæg
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Mikkelsen's Byg & Anlæg. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Mikkelsen's Byg & Anlæg (CVR: 37677035) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Sønderborg, inden for branchen Forberedende byggepladsarbejder, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 37677035 blev registreret i CVR den 11. maj 2016 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Mikkelsen's Byg & Anlæg har været virksomhedens registrerede navn siden den 29. januar 2026.
Virksomheden har adresse på Jernbanesti 2, 1. 1, 6400 Sønderborg.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- JM Have service(11. maj 2016 – 31. december 2018)Tidligere navn
- JM Entreprenør & Brolægger(4. marts 2019 – 10. august 2020)Tidligere navn
- Mikkelsen's Byg & Anlæg(siden 29. januar 2026)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Mikkelsen's Byg & Anlæg
- Hvad er Mikkelsen's Byg & Anlægs CVR-nummer?
- Mikkelsen's Byg & Anlægs CVR-nummer er 37677035. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Mikkelsen's Byg & Anlæg stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 37677035 blev registreret den 11. maj 2016. Navnet Mikkelsen's Byg & Anlæg har været registreret siden den 29. januar 2026.
- Har Mikkelsen's Byg & Anlæg tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 37677035 har tidligere heddet JM Have service (11. maj 2016 – 31. december 2018) og JM Entreprenør & Brolægger (4. marts 2019 – 10. august 2020). Det nuværende navn, Mikkelsen's Byg & Anlæg, har været registreret siden den 29. januar 2026.
- Hvilken branche opererer Mikkelsen's Byg & Anlæg i?
- Mikkelsen's Byg & Anlæg opererer indenfor branchen "Forberedende byggepladsarbejder".
- Hvor har Mikkelsen's Byg & Anlæg adresse?
- Mikkelsen's Byg & Anlæg har adresse på Jernbanesti 2, 1. 1, 6400 Sønderborg.
- Hvilken virksomhedsform har Mikkelsen's Byg & Anlæg?
- Mikkelsen's Byg & Anlæg er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Mikkelsen's Byg & Anlæg stadig aktiv?
- Ja, Mikkelsen's Byg & Anlæg er en aktiv virksomhed.