Melfar rent I/S
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Melfar rent I/S. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Melfar rent I/S (CVR: 44853043) er registreret som interessentskab, beliggende i Middelfart, inden for branchen Almindelig rengøring i bygninger, Status: Aktiv.
Melfar rent I/S blev stiftet den 26. maj 2024 og er registreret som interessentskab. Virksomheden har 9 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Jyllandsvej 1, 5500 Middelfart.
Ofte stillede spørgsmål om Melfar rent I/S
- Hvad er Melfar rent I/S' CVR-nummer?
- Melfar rent I/S' CVR-nummer er 44853043. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Melfar rent I/S stiftet?
- Melfar rent I/S blev stiftet den 26. maj 2024.
- Hvilken branche opererer Melfar rent I/S i?
- Melfar rent I/S opererer indenfor branchen "Almindelig rengøring i bygninger".
- Hvor har Melfar rent I/S adresse?
- Melfar rent I/S har adresse på Jyllandsvej 1, 5500 Middelfart.
- Hvilken virksomhedsform har Melfar rent I/S?
- Melfar rent I/S er registreret som interessentskab.
- Hvor mange ansatte har Melfar rent I/S?
- Melfar rent I/S har 9 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Melfar rent I/S stadig aktiv?
- Ja, Melfar rent I/S er en aktiv virksomhed.