MCB Entreprise ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for MCB Entreprise ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
MCB Entreprise ApS (CVR: 45639169) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Solrød Strand, inden for branchen Gennemførelse af byggeprojekter, Status: Aktiv.
MCB Entreprise ApS blev stiftet den 27. maj 2025 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Yderholmvej 35, 2680 Solrød Strand.
Ofte stillede spørgsmål om MCB Entreprise ApS
- Hvad er MCB Entreprise ApS' CVR-nummer?
- MCB Entreprise ApS' CVR-nummer er 45639169. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev MCB Entreprise ApS stiftet?
- MCB Entreprise ApS blev stiftet den 27. maj 2025.
- Hvilken branche opererer MCB Entreprise ApS i?
- MCB Entreprise ApS opererer indenfor branchen "Gennemførelse af byggeprojekter".
- Hvor har MCB Entreprise ApS adresse?
- MCB Entreprise ApS har adresse på Yderholmvej 35, 2680 Solrød Strand.
- Hvilken virksomhedsform har MCB Entreprise ApS?
- MCB Entreprise ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har MCB Entreprise ApS?
- MCB Entreprise ApS har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er MCB Entreprise ApS stadig aktiv?
- Ja, MCB Entreprise ApS er en aktiv virksomhed.