Masri ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,3 mio. kr. | 47 t.kr. | 40 t.kr. | 753 t.kr. | 1,3 mio. kr. |
| 2024 | 3,7 mio. kr. | -393 t.kr. | -420 t.kr. | 713 t.kr. | 1,2 mio. kr. |
| 2023 | 4,0 mio. kr. | 1,4 mio. kr. | 1,0 mio. kr. | 1,1 mio. kr. | 1,9 mio. kr. |
| 2022 | 2,1 mio. kr. | 35 t.kr. | 23 t.kr. | 89 t.kr. | 913 t.kr. |
| 2021 | 1,5 mio. kr. | 85 t.kr. | 77 t.kr. | 66 t.kr. | 617 t.kr. |
| 2020 | 63 t.kr. | -49 t.kr. | -53 t.kr. | -11 t.kr. | 116 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Masri ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Masri ApS (CVR: 40612734) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Slagelse, inden for branchen Vejgodstransport, Status: Aktiv.
Masri ApS blev stiftet den 25. juni 2019 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 16 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 4,3 mio. kr., årets resultat 40 t.kr. og egenkapitalen 753 t.kr.
Virksomheden har adresse på Teknikvej 2C, 4200 Slagelse.
For Masri ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.
Egenkapitalen er vokset fra -11 t.kr. i 2020 til 753 t.kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 4 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 40 t.kr. mod -420 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om Masri ApS
- Hvad er Masri ApS' CVR-nummer?
- Masri ApS' CVR-nummer er 40612734. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Masri ApS stiftet?
- Masri ApS blev stiftet den 25. juni 2019.
- Hvilken branche opererer Masri ApS i?
- Masri ApS opererer indenfor branchen "Vejgodstransport".
- Hvor har Masri ApS adresse?
- Masri ApS har adresse på Teknikvej 2C, 4200 Slagelse.
- Hvilken virksomhedsform har Masri ApS?
- Masri ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Masri ApS?
- Masri ApS har 16 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Masri ApS stadig aktiv?
- Ja, Masri ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Masri ApS penge?
- Ja, Masri ApS realiserede et overskud på 39.868 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Masri ApS' egenkapital?
- Masri ApS' egenkapital er 752.556 kr. ifølge regnskabet for 2025.